Рекомендовані до зарахування на 2020-2021 н.р.

Увага!

Інформація для батьків вступників, що рекомендовані до зарахування!

Просимо перевірити свої електронні скриньки для отримання повідомлення про подальшу комунікацію із закладом на період карантинних обмежень.

Адміністрація

Рекомендовані до зарахування у   7  класи  на   2020-2021 н.р.

Бабков Володимир Вікторович
Бакута Євген Олексійович
Березін Андрій Ігорович
Бровкін Тарас Сергійович
Вакуленко Андрій Володимирович
Вердієва Софія Максудівна
Віхоть Роман Олексійович
Войтов Сергій Володимирович
Волікова Анастасія Ігорівна
Воронов Федір Антонович
Говорецький Олександр Олександрович
Годес Євген Євгенійович
Головін Владислав Едуардович
Горобець Діана Олександрівна
Гром Ілля Юрійович
Давидюк Єгор Андрійович
Деркачов Арсеній Ростиславович
Добростан Андрій Олександрович
Дрешпан Андрій Юрійович
Єлєтін Микола Віталійович
Закарлюка Лілія Федорівна
Захарченко Артем Ігорович
Зіпунников Герман Дмитрійович
Іванчишин Матвій Сергійович
Каблученко Дмитро Олексійович 
Карпов Михаїл
Кирпенко Матвій Дмитрович
Кирпичов Андрій Богданович
Кожуховський Григорій Дмитрович
Коляденко Матвій Сергійович
Конашков Олексій В’ячеславович
Коровайчик Вікторія Вадимівна
Криськов Артем Олегович
Кузнєцова Єлизавета Володимирівна
Кунах Єгор Сергійович
Лебедь Олексій Ігорович
Левчук Данило Володимирович
Ломачук Андрій Андрійович
Луз Іван Денисович
Любімова Марія Олександрівна
Максимук Антон Дмитрович
Маловичко Денис Денисович
Мегей Юлія Вікторівна
Михайлова Анастасія Іванівна
Михайлюта Роман Андрійович
Міхєєва Вероніка Андріївна
Нагай Анна Оленгівна
Назаренко Євген Вадимович
Найштетік Ілля Євгенович
Одинець Михайло Сергійович
Отвіновська Поліна 
Павлов Денис Олексійович
Пельц Єлизавета Миколаївна
Поліщук Поліна Олексіївна
Поремська Катерина Сергіївна
Потургаєва Ольга Олегівна
Прилуцька Анастасія Петрівна
Савчук Кирило Олександрович
Сахно Лев Артемович
Семенов Павло Олегович
Сидоренко Ілля Сергійович
Сільнеченко Андрій Андрійович
Скачков Єгор Олександрович
Столяр Анастасія Владиславівна
Теплов Владислав Олександрович
Тихонов Максим Олексійович 
Ткачук Тетяна Андріївна
Трепитьон Софія
Тузюк Олександр Сергійович
Усатий Анатолій Віталійович
Федорчук Єгор  Олександрович
Фесієнко Олександр Олександрович
Філіпович Анжеліка Андріївна
Хмара Анастасія Юріївна
Цимбаленко Олександр Олександрович
Шанюк Мирослава Олегівна
Шкаровська Анастасія Сергіївна
Школярчук Іванна Станіславівна
Шпаков Кирило Євгенійович
Щербаков Максим Сергійович
Якименко Діана Олександрівна
Яковчук Олена Максимівна
Янченко Петро Олексійович
Ятульчик Андрій Вікторович
Ященко Дмитро Олександрович
Рекомендовані до зарахування до   8  класу (фізико-математичного)  на   2020-2021 н.р.
 
Романов Міхаіл Андрійович
Гончаренко Дарина Олександрівна
Дзюбанчук Іван Олександрович
Сидоренко Денис Дмитрович
Зеленцов Тимофій Максимович
Жилко Нікіта Олександрович
Добровольський Богдан Олексійович
Рекомендовані до зарахування до  8  класу (природничо-математичного)  на   2020-2021 н.р.

Морозов Олександр Андрійович
Божко Олександр Сергійович
Максименко Марія Андріївна
Клєніна Лілія Віталіївна
Клюковський Владислав
Усенко Дар’я Анатоліївна
Рекомендовані до зарахування до    9  класу (фізико-математичного)  на   2020-2021 н.р.
         
Деревянкін Іван Олексійович
Рекомендовані до зарахування до    9  класу (природничо-математичного)  на   2020-2021 н.р.
         
Виноградова Єлизавета
Сеньковський Іван