Рекомендовані до зарахування на 2020-2021 н.р.

Увага!

Інформація для батьків вступників, що рекомендовані до зарахування!

Просимо перевірити свої електронні скриньки для отримання повідомлення про подальшу комунікацію із закладом на період карантинних обмежень.

Список рекомендованих до зарахування до 10 класу на 2020-2021 н.р.:

Програмування

1АнікінаАнастасіяАндріївна
2БогаєвськийМиколаМаксимович
3БіднийАртемАнатолійович
4БілоусовКирилоМихайлович
5БородінаЮліяРоманівна
6ВаколюкМихайлоЮрійович
7Верьовочкін МаксимСергійович
8Вітковська КатеринаВікторівна
9ГороховськийВолодимирВолодимирович
10ДемченкоЯрославОлександрович
11ДжосанАндрійОлегович
12КаплишВолодимирЯрославович
13КараульнийІванОлексійович
14КлековОлексійОлексійович
15КолядаОлегГригорович
16Кондобарова ОлександраБорисівна
17КористовЄгорОлександрович
18КосіновПавлоОлексійович
19КрицькаЯрославаВолодимирівна
20Кудін НікітаАндрійович
21Матющенко МикитаСергійович
22МедведєвІванОлександрович
23НаріжнийМаркАнтонович
24НосачГеоргійАндрійович
25ОгняникПавлоСтаніславович
26ОсадчаВікторіяІгорівна
27ПоратуйМаксимВячеславович
28РадзієвськиийЄгорВіталійович
29СавченкоДенисВікторович
30СиницяАртемАндрійович
31СмотровМихайлоОлексійович
32Собінов РоманІгорович
33Сухов АндрійМаксимович
34ТвердохлібЄлизаветаОлександрівна
35ТвердохлібАндрійРусланович
36Тимченко Володимир 
37ТрепитьонПавлоВадимович
38Туранська СофіяСергіївна
39ХарченкоЄгорМиколайович
40Шпаков ВладиславЄвгенійович
41ЯкушевичЯрославВолодимирович
      Інформаційні технології
1Агілов Петро Олександрович
2Бикодоров Артем Юрійович
3Вербенко Арсеній Олегович
4Гоменюк Ксенія Олександрівна
5Грищенко Катерина Артемівна
6Грушева Анастасія Володимирівна
7Даніленко Оксана Юріївна
8Жолобчук Олексій Русланович
9Залєвська Мар’яна В’ячеславівна
10Замараєва Дарія Віталіївна
11Замолотнєв Костянтин Миколайович
12Іванова Ккатерина Владиславівна
13Карпенко Єва Тарасівна
14Каташ Владислав Євгенович
15Коврига Аліна Олегівна
16Коломієць Олександр Сергійович
17Кондратюк Євгеній Вікторович
18Леваш Вікторія Олександрівна
19Лихошерст Аеліта Родіонівна
20Михайловський Максим Андрійович
21Мороз Карина Олексіївна
22Муріна Марія Дмитрівна
23Нахоренко Назар Андрійович
24Нетреба Олексій Анатолійович
25Пилипченко Валерія В’ячеславівна
26Подпрятов Олексій Васильович
27Половинко Данііл Миколайович
28Пригунов Максим Віталійович
29Регульський Данііл Денисович
30Силенко Михайло Олегович
31Сушко Дмитрій Олександрович
32Тарасов Олег Віталійович
33Татарчук Роман Михайлович
34Тюнькін Михайло Сергійович
35Черевко Андрій Юрійович
36Чудаков Олександр Іванович
Комп’ютерна інженерія
1Абдулін Ігор Олегович
2Аношкін Вадим Ігорович
3Аксьонова Тетяна Володимирівна
4Богуш Павло Євгенович
5Вересоцький Арсеній Юрійович
6Волощук Богдан Романович
7Горбачевський Артем Віталійович
8Гуртовий Всеволод Володимирович
9Левченко Даніель Григорович
10Лисенок Олександр Дмитрович
11Марченко Денис Михайлович
12Маслацов Артем Дмитрович
13Мулявчик Антон Андрійович
14Оліянчук Артур Сергійович
15Потургаєва Софія Олегівна
16Тукало Іван Володимирович
17Чайка Антон Павлович
18Шанкулашвілі Натія Георгевна
19Шпатаков Євген Олексійович

Біохімічні технології

1Балагутіна Дарина Олександрівна
2Василенко Гавриїл Микитович
3Великопольська Ніна Олександрівна
4Віткуп Михайло Михайлович
5Гороховський Тимофій Костянтинович
6Дейнега Ольга Вікторівна
7Завгородній Олександр Володимирович
8Карпенко Олексій Володимирович
9Клименко Максим Андрійович
10Клишкань Іван
11Коваль Дмитро Юрійович
12Кудінов Дамір Олегович
13Лещенко Катерина Віторівна
14Лисенко Данило Михайлович
15Лучко Олександра Андріївна
16Максименко Денис Дмитрович
17Мічковська Вєра Сергіївна
18Павленко Діана Ярославівна
19Панкратова Анастасія Євгеніївна
20Перевертайло Дар’я Василівна
21Пономаренко Микита Сергійович
22Рябіченко Андрій Олександрович
23Самборський Владислав Дмитрович
24Сидоренко Ростислав Сергійович
25Сірош Роман Юрійович
26Скрипка Денис Олександрович
27Тімошкіна Анастасія Геннадіївна
28Федоренко Михайло Юрійович
29Хібовський Владислав Вікторович
30Цибрій Ірина Андріївна
31Цимбал Дар’я Олександрівна
32Яременко Артем Петрович